Bez kategorii

Obóz Władysławowo 7-21.08.2017

Tegoroczne konsultacje szkoleniowe kadra Małopolski spędziła we Władysławowie. Wzięli w nim udział zawodnicy z 4 klubów (WKS Wawel, Kościelec Chrzanów, Patria Młynne i Górzanka Nawojowa Góra). Dzięki pracy sztabu szkoleniowego zawodnicy mieli okazję uczestniczyć w różnorodnych treningach (treningi techniczne, sprawnościowe, teoretyczne, konsultacje psychologiczne oraz uczestniczyć w zawodach). Poniżej krótka relacja jednej z zawodniczek – Mai Garbacik.

„Po dwóch bardzo ciężko przepracowanych tygodniach (a dla nie których nawet trzech!) wracamy do domu z naładowanymi akumulatorami na nadchodzącą jesień! W czasie obozu braliśmy udział w dwóch trzydniówkach: Baltic Cup oraz Grand Prix Pomorza, podczas których zajęliśmy 23 miejsca na podium. Każdy dzień był dla nas nowym wyzwaniem. Trenowaliśmy naprawdę bardzo sumiennie (zarówno ci najmłodsi, jak i ci nieco starsi ). Wykonaliśmy kilka naprawdę bardzo ciekawych treningów technicznych, co na pewno pozytywnie przyczyni się do poprawy naszych umiejętności orientacji w terenie. Nie można także zapomnieć o wszystkich innych formach aktywności fizycznej, którymi zapełniony był nasz czas. Warto także dodać, że podczas dwutygodniowego pobytu nad morzem nie mogło zabraknąć także chrztu obozowego, w którym brało udział ponad dwadzieścia nowych osób (z całej Małopolski).

Jako zawodnicy i uczestnicy obozu chcemy serdecznie podziękować wszystkim osobom, które zaangażowały się w organizację tegorocznego obozu. Bez nich na pewno nie bylibyśmy w stanie wykonać takiej roboty!”